درباره ما

صفحه اصلی/درباره ما

شرکت هتلداران مروارید آسیا (سهامی خاص) به پشتوانه تجربه موسسین وبهره گیری از توانایی مدیران با سابقه و دانش و تخصص مهندسین و کارشناسان مجرب در زمینه ارائه خدمات مهندسی، مدیریتی و هتلداری،حوزه مشاوره، طراحی، تجهیز، راهبری، مدیریت و بهره برداری از هتلها و مراکز اقامتی و پذیرایی به عنوان شرکت هلدینگ در سال ۱۳۸۸تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

کاتالوگ هتلداران مروارید آسیا

معماری داخلی و تامین تجهیز

این شرکت با ماموریت و رسالت های زیر در هلدینگ هتلداران مشغول به فعالیت می باشد.

طراحی، تولید، عرضه و بازاریابی محصولات و نیازمندیهای موجود در صنعت هتلداری

  • حضور موفق در بازار های داخلی و خارجی با حفظ وضع موجود در رشد مزیت های رقابتی
  • توسعه سازمان تولید با تکیه بر یادگیری، خلاقیت و نوآوری در محصولات و خدمات
  • ارتقاء کمی محصولات با حفظ تولید و با توجه به نیازمندی های هتل ها و مراکز پذیرایی
  • ارتقاء کیفی تولیدات به منظور کسب اعتماد مشتریان
  • تبدیل شدن به شرکت برتر ، بویژه در صنایع چوب و مبلمان، در حوزه داخلی و نگاهی به عرصه بین المللی و حرفه ای
  • طراحی، مدلسازی، و استاندارد سازی محصولات بویژه در صنعت هتلداری
  • شناسایی الگوهای مصرف و تقاضای بازار به منظور کسب سهم بازار و اهداف اقتصادی

کاتالوگ آرا گستر مروارید

مجری طرح های عمرانی و مهندسی سازه

این شرکت با هدف ارائه خدمات طراحی، ساخت و تجهیز مجموعه های توریستی، گردشگری و سایر خدمات وابسته تشکیل گردیده است . در این راستا با تعریف روشن و تدوین فعالیت های منظم درون سازمانی و از طریق ایجاد و افزایش سطح مشارکت وبهره گیری از تجربیات و تخصص نیروی انسانی و فن آوری نوین در طراحی مهندسی، تمامی سعی وتلاش خود را به ارائه خدماتی صحیح ، جامع و به موقع به منظور جلب افزایش رضایت کار فرمایان معطوف نموده است . تنوع و وسعت پروژه های انجام یافته در زمینه های طراحی ، اجرای معماری و دکوراسیون داخلی فاز اول و دوم هتلها ، مراکز اقامتی، فضاهای تجاری، تفریحی وهمچنین نظارت براجرای پروژه های فوق بیانگر پتانسیل گسترده این شرکت در انجام این خدمات است. همچنین پرداختن به مقتضیات ویژه هر پروژه با توجه به فرهنگ معماری کشور، ملاحظات اقلیمی و زیست محیطی در کنار فناوری ها و توان مهندسی نوین از الویت های اصلی این مجموعه  درارائه خدمات وطراحی خلاق ومنحصر به فرد می باشد.

کاتالوگ کیمیا نگین مروارید

آموزش عمومی و تخصصی

سیاحان مروارید آسیا یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ بزرگ هتلداران مروارید آسیا می باشد که در زمینه آموزش و مطالعات سیاحتی و هتلداری فعالیت می نماید. این شرکت با دارا بودن امکانات جانبی مناسب از جمله فضاهای متعدد آموزشی و کارآموزی در هتل المپیک تهران، فضاهای اقامتی و تفریحی و همچنین با بهره گیری از اساتید مجرب یکی از بهترین گزینه های علاقمندان صنعت هتلداری برای گذراندن دوره های آموزشی در ایران محسوب می شود. دوره های این مؤسسه با توجه به جدیدترین مباحث روز دنیا تعریف شده و به صورت کاملاً عملی و در محیطی مرتبط (هتل المپیک) برگزار می شوند.

کاتالوگ سیاحان مروارید آسیا