درباره ما

تجربه دیرین، خلاقیت نوین، توسعه پایدار

1920

شرکت هتلداران مروارید آسیا (سهامی خاص) به پشتوانه تجربه موسسین وبهره گیری از توانایی مدیران با سابقه و دانش و تخصص مهندسین و کارشناسان مجرب در زمینه ارائه خدمات مهندسی، مدیریتی و هتلداری،حوزه مشاوره، طراحی، تجهیز، راهبری، مدیریت و بهره برداری از هتلها و مراکز اقامتی و پذیرایی به عنوان شرکت هلدینگ در سال ۱۳۸۸تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

بیش از 25 سال تجربه در مدریت هتل و مراکز اقامتی

نقش مدیریت و تجربه در راهبرد صنعت هتلداری نقش بسیار تعیین کننده ای است. تمامی عواملی چن ابزار، امکانات، زیر ساخت های ارئه خدمات در نبود مدیریت کارآمد و خبره، توفیق چندانی ایجاد نمی کند. بر اساس چنین نگرشی شرکت مادر تخصصی هتلداران مروارید آسیا با موضوع فعالیت مدیریت و بهره برداری از انواع مراکز اقامتی و پذیرای و تفریحی و ورزشی ، با پشتوانه سالیان متمادی فعالیتهای موفق اجرایی و کسب مدارج علمی و دانش حرفه ای ونیز همراهی متخصصین صاحب نام صنعت کشور ، فعالیتهای خود را در بستر دانش ، تخصص و تجربه حرفه ای آغاز نموده است.

تجهیز و آماده سازی

مشتریان انتظار دارند تا با ورود به مراکز اقامتی و تفریحی امنیت و آسایش آنها با بکارگیری تجهیزات مناسب تامین شود. شرکت هتلدارن مروارید آسیا به شما کمک می کند تا فضا وشرایطی را فراهم کنید که نه تنها مشتریان با دیدی مثبت وارد فضای کسب و کار شما شوند بلکه تمایل به بازگشت داشته باشند. با توجه به نوع کسب و کارتان از فضای سنتی گرفته تا هوشمند سازی به شیوه های نوین ما در کنار شما هستیم تا اطمینان خاطر به سمت تحقق اهدافتان گام بردارید.

تجربه موفق برگذاری بیش از 300 دوره آموزش تخصصی و عمومی

سياحان مرواريد آسیایکی از شرکت های وابسته به هلدینگ بزرگ هتلداران مروارید آسیا می باشد که در زمینه آموزش و مطالعات سیاحتی و هتلداری فعالیت می نماید. این شرکت با دارا بودن امکانات جانبی مناسب از جمله فضاهای متعدد آموزشی و کارآموزی در هتل المپیک تهران، فضاهای اقامتی و تفریحی و همچنین با بهره گیری از اساتید مجرب یکی از بهترین گزینه های علاقمندان صنعت هتلداری برای گذراندن دوره های آموزشی در ایران محسوب می شود.

انواع دوره های صنعت هتلداری از جمله :
1.آشپزی
2.قنادی
3.کافی شاپ
4.میزبانی و تشریفات
5.هتلداری
6.گردشگری
7.هتلداری

بیشتر بدانید

20 طراحی و بازسازی مراکز اقامتی

شرکت هتلداران مروارید آسیا به واسطه آشنایی با این صنعت، بکارگیری نیروی متخصص و تجربه موفق در طراحی و بازسازی هتل هایی چون المپیک، اکادمی و... قار است در تمامی مراحل ساخت و بازسازی به شما کمک کند. تا به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را بنا و یا احیا کنید.

نمونه کارها