رزرواسیون انلاین

رزرواسیون انلاین به عنوان یکی از زنجیره های تامین صنعت هتلداری، نقش بسزایی در توسعه این صنعت داشته است. با تغییر سبک زندگی و روی آوردن افراد به خدمات غیر حضوری فرآیند مقبولیت این سیستم بیش از پیش و روزافرون می باشد. رزرواسیون آنلاین این امکان را برای همه افراد فراهم می آورد که از هرجا و در هر زمان، براحتی برای سفرهای خود برنامه ریزی کنید.

مزیت های رزرواسیون انلاین در هتل ها

صنعت توریست و هتلداری از دنیای دگرگون شده ما مستثنی نمی باشد، دنیایی که در آن فناوری اطلاعات یکی از ارکان اساسی کسب و کار برای بقا و رشد می باشد.  فضای اینترنت اشتراتژی های بازاریابی را در این صنعت بسیار تحت تاثیر قرار داده است و سیستم رزر اینترنتی (رزرواسیون انلاین) یکی از ابزارهای کارآمد در این حوزه می باشد که گردشگردی را به سمت هتل ها و مراکز اقامتی پیشرو سوق می دهند.

صرفه جویی در زمان و هزینه
اقتصادی ترین قیمت برای اقامت مد نظر
اطلاعات کامل در مورد محل اقامت، وضعیت و امکانات هتل
امکان مقایسه و انتخاب بهترین هتل و بهترین اتاق
آسودگی خیال مسافران در هنگام رسیدن به مقصد
امکان ایجاد تخفیف های گروهی
دسترسی آسان و پشتیبانی ۲۴ ساعته

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مروارید آسیا با در اختیار داشتن چندین هتل و همکاری با بیش از 800 هتل در شهرهای مختلف کشور و با برند مُروا سِیر یکی از کامل‌ترین وب‌سایت‌های رزرو آنلاین هتل¬ها را دارا می باشد. شما با سایت رزروآسیون مُروا سِیر به اطلاعات کاملی از هتل‌ها دسترسی داشته و می‌توانید موقعیت جغرافیایی هتل‌‌ها را روی نقشه ببینید و امکانات و خدمات عمومی هتل ها را مشاهده کنید و درنهایت هم با چند کلیک ساده در وب‌سایت مُروا سِیر به ‌راحتی برای سفرتان برنامه ریزی و اقامتگاه دلخواه‌تان را رزرو ‌کنید.
 
با مُروا سِیراقامت دلپذیری را تجربه کنید.